1 Bedroom, Tv, Modern Design

  • 90 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα 1 Bedroom, Tv, Modern Design Βιέννη 90 τ.μ. Βρίσκεται περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Μουσείο Μοντέρνας Τέχνης της Βιέννης και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Δυτικός Βιέννης, ο οποίος είναι σε απόσταση 1 χλμ. Για δραστήριους επισκέπτες το διαμέρισμα διαθέτει παγοδρόμιο στις εγκαταστάσεις.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και σεσουάρ. Το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα για να εξασφαλίσει την άνεση σας.

Το διαμέρισμα έχει κουζίνα εξοπλισμένη παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο για την άνεσή σας.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό U-Bahn Josefstädter Straße και 10 λεπτά με αυτοκίνητο από τα Ανάκτορα Σένμπρουν. Το Μουσείο Kaiserliche Schatzkammer απέχει 2 χλμ. από το διαμέρισμα 1 Bedroom, Tv, Modern Design. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Thaliastrasse/Haberlgasse βρίσκεται σε περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near 1 Bedroom, Tv, Modern Design Βιέννη
Vienna City Apartment - Stadthalle
Τιμή μόνο για κινητά

Vienna City Apartment - Stadthalle

9.2
Άριστο 40 σχόλια
166 μ από το κατάλυμα
USD 385 USD 347
ανά νύχτα
Altbauwohnung Mit Charme - Selbst Check In - Queensize Bett
Τιμή μόνο για κινητά

Altbauwohnung Mit Charme - Selbst Check In - Queensize Bett

168 μ από το κατάλυμα
USD 361 USD 325
ανά νύχτα
Traumhafte Wohnung Fuer 2, Walk In Dusche, Extra Kueche, Nespresso, Zentral
Τιμή μόνο για κινητά

Traumhafte Wohnung Fuer 2, Walk In Dusche, Extra Kueche, Nespresso, Zentral

168 μ από το κατάλυμα
USD 115 USD 104
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΒιέΝΝης
    24 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    West Railway Station
    1,6 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Αποθήκευση αποσκευών
    • Κομμωτήριο
    • Υπηρεσίες καθαριότητας
    • Στεγνοκαθαριστήριο
    • Υπηρεσίες καταστημάτων

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες
    • Παιδικός μπουφές

    Αναψυχή

    • Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Καθιστικό
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:30
    Check-out: από 04:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα 1 Bedroom, Tv, Modern Design;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα 1 Bedroom, Tv, Modern Design περιλαμβάνουν Μουσείο Kaiserliche Schatzkammer, Μουσείο Μοντέρνας Τέχνης καθώς και Ανάκτορα Σένμπρουν.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα 1 Bedroom, Tv, Modern Design;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα 1 Bedroom, Tv, Modern Design κοστίζει 156€.
    • Στο το διαμέρισμα 1 Bedroom, Tv, Modern Design προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα 1 Bedroom, Tv, Modern Design περιλαμβάνουν Amica Pasta και Segafredo Fashion Cafe και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Έχει Ίντερνετ στο διαμέρισμα;
      Ναι, διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα είναι 90 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΒιέΝΝης
    24 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    West Railway Station
    1,6 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    1 Bedroom, Tv, Modern Design Βιέννη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο